Fundacja Stajnia

• Czas: 13:00 - 14:00

lut 19 2021

Narzędziownik Projektanta Co-design Your Place

📣 Zapraszamy na spotkanie on-line poświęcone metodom projektowym wspierającym pracę animatorów, aktywistów, lokalnych działaczy, a także projektantów zainteresowanych tematyką rewitalizacji.
Podczas intensywnych 60 minut poznasz:
➡️ trzy ciekawe przykłady rewitalizacji z Polski i Londynu
➡️ model włączania społeczności w procesy rewitalizacyjne wypracowany w międzynarodowym partnerstwie:🇵🇱🇩🇰🇬🇧
➡️ wybrane narzędzie projektowe⚒️, którego funkcjonalność będziesz mógł, mogła sprawdzić w praktyce.

✅ Swoim doświadczeniem podzielą się fantastyczne, młode projektantki

Zuzanna Milancej, Paulina Konsek, a także ekspertki: Agata Magdalena Nowak, Martyna Bielak, Anna Bielak-Dworska.
✅ Po spotkaniu otrzymasz bogaty „Narzędziownik Projektanta” ze szczegółową instrukcją jak korzystać z kompleksowych rozwiązań wspierających włączanie lokalnych społeczności w procesy rewitalizacyjne.
📆 Program spotkania jest dostępny pod wydarzeniem na Facebooku i na portalu Evenea gdzie w bardzo prosty sposób możesz się zarejestrować https://app.evenea.pl/event/narzedziownikcyp/
Zarejestruj się i dołącz do wydarzenia. Będziemy na Ciebie czekać 19.02, o godz. 19.00 na platformie Zoom‼️
Zapraszamy!