Anna Bielak-Dworska

Kobieta nieobojętna, żona, córka, siostra, koniara, pisarka.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Akademii Przywództwa Psychologicznego Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Polskiej Akademii Nauk – Instytutu Badań Literackich. Certyfikowana coach Nobel Manhattan Coaching, Practitioner Coach Diploma, certyfikowana trenerka Szkoły Trenerów Meritum (poziom 5 EQF). Menedżerka/specjalistka z 7-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu i sprzedaży. Ekspertka w prestiżowym programie menadżerskim dla sukcesorów – Akademia Sukcesora.

Fundatorka Fundacji Stajnia. Jest odpowiedzialna za program budowania społeczności Pałacu i Stajni oraz koordynację spotkań merytorycznych i integracyjnych. Animatorka spotkań grupy wolontariackiej “Przyjaciółki Pałacu”. Współzałożycielka i liderka nieformalnej grupy ekspertów ds. rewitalizacji działającej przy Kompleksie Pałacowo-Parkowym w Siemianowicach Śląskich.