Aleksandra Godyń

Magister Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz absolwentka studiów licencjackich z Matematyki na Uniwersytecie Śląskim. Na co dzień pracująca w dziale kontrolingu finansowego korporacji z branży motoryzacyjnej. Posiada doświadczenie w kontrolingu projektów i reportingu. Silnie analityczny umysł, zmysł organizacyjny i tendencja do ograniczania entropii świata przez kalkulacje, tabele i wykresy są bilansowane jednoczesnym zamiłowaniem do relacji międzyludzkich, współpracy i wrażliwością społeczną. Od nastoletnich lat zbierająca doświadczenie jako liderka i koordynatorka w działaniach lokalnych i w organizacjach studenckich (AIESEC). Wartości szczególnie jej bliskie to zaangażowanie, wrażliwość, samoświadomość i rozwój. Członkini zarządu Fundacji Stajnia.